Wifi Manager - Recover

Wİ-Fİ Ağ Listeleme ve Görüntüleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Xeasec
Wifi Manager - Recover; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, kullanıcılarına wifi ağları, kayıtlı şifreleri hakkında bilgi veren ve sorunsuz bir şekilde bağlanmalarını sağlayan kullanışlı bir uygulam

Wifi Manager - Recover; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, kullanıcılarına wifi ağları, kayıtlı şifreleri hakkında bilgi veren ve sorunsuz bir şekilde bağlanmalarını sağlayan kullanışlı bir uygulamadır.

Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz uygulama oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte geliyor. Bu arayüz üzerinden kayıtlı wifi ağlarınız ve şifrelerinizi kolayca görebilir ve dilediğiniz wifi ağına sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Ağ listeleme ve görüntüleme özellikleri ile birlikte gelen Wifi Manager - Recover ağ temel bilgisi ve ağ bağlama konusunda kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca daha önceden bağlandığınız wifi ağlarını ve şifrelerini liste şeklinde görebilirsiniz. Önerilen ağ şifresi oluşturma (root) uygulamada yer alan bir diğer önemli özelliktir.

Daha Fazla Göster
Wifi Manager - Recover indir